تکنولوژی

مکانیزم درب داخل کابین

مکانیزم درب داخل کابین زیمنس با بهره مندی از سال‌ها تجربه فنی، تحقیق و توسعه محصولات تولید شده و در اقصی نقاط جهان دارای سهم بازار بزرگ و شهرت جهانی است. تکنولوژی استفاده شده در این مکانیزم موجب سهولت استفاده و افزایش طول عمر آسانسورها می‌شود.

موتور کششی سنکرون

موتور کششی سنکرون زیمنس نسل جدیدی از دستگاه کشش با آهنربای دائم و با راندمان بالا است که تکنولوژی به کار رفته در این موتور، به راحتی می تواند کنترل محور میدان مغناطیسی را تحقق بخشد.

آپشن‌ها


سیستم هوشمند شناسایی صدا
مسافران ساختمان هنگام ورود به داخل کابین، از طریق بیان، به آسانسور دستور حرکت می‌دهند. کافیست تنها پس از ورود به آسانسور بگویید برو به طبقه مورد نظر و آسانسور شما را بدون نیاز به هیچ کار دیگری به طبقه مورد نظر می‏‌رساند.


اپلیکیش آسانسور
مسافران می‏‌توانند با داشتن اپلیکیشن آسانسور روی موبایل خود، همزمان با ورودشان به ساختمان، از داخل یا بیرون کابین، آسانسور را فرابخوانند. با فراخواندن آسانسور، در اولین فرصت، آسانسور در طبقه ‏ای که شما حضور دارید، توقف می‌کند.


استفاده از QR Code
مسافران می‏‌توانند با اسکن QR Code نصب شده در کابین، نسخه موبایل سیستم کنترل پنل آسانسور را دانلود و نصب کنند؛ و با استفاده از آن، بدون هیچ‌‏گونه تماسی، آسانسور را احضار و مقصد خود را مشخص کنند.

تشخیص چهره
ثبت چهره بدون محدودیت ساکنان ساختمان با مشخصات آن ها این امکان را فراهم می‌کند که آسانسور با شناسایی چهره احضار شده و مسافر را به طبقه مقصد می‏‌رساند. در زمان ترافیک بالا، آسانسور توانایی تشخیص همزمان چندین چهره را دارد و در این شرایط بر اساس اولویت، افراد را به طبقات مقصد می‌رساند.
تسویه هوا و آنتی ویروس
با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، کابین آسانسورها مجهز به آپشنی است که علاوه بر تسویه هوا، فضای داخل کابین را کاملا آنتی ویروس، تمیز و سالم نگه می‌دارد. آسانسورهای مجهز به دستگاه تصفیه ضد ویروس، گرد و غبار، ذرات قابل استنشاق از طریق هوا، بوی بد و هر گونه دود را از بین می‌‏برد.
تکنولوژی اشعه ماورای بنفش
آسانسورهایی که مجهز به تکنولوژی ماورای بنفش هستند، به‏‌صورت هوشمند، خالی بودن کابین را تشخیص می‌دهند و در زمان‌‏هایی که مسافری در آسانسور وجود ندارد، فعال شده و علاوه بر فضای آسانسور، تمامی دیوارها و درب آسانسور را به‏‌صورت موثر تا 99% ضدعفونی، استریل و پاکسازی می‌‏کنند.

این یک عنوان است

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید

این یک عنوان است

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید

این یک عنوان است

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید