سرویس و نگهداری

اسانسورها قسمت بسیار مهم و حیاتی از ساختمان‌های اداری، مسکونی و تجاری هستند ، با این حال، درست مانند هر سیستم مکانیکی دیگری، نیازمند تعمیر و نگهداری برای حفظ عملکرد روان و ایمنی استفاده کنندگان آن است. عدم سرویس و نگه داری آسانسور می تواند منجر به تعمیرات گران قیمت و یا حتی حوادث جبران ناپذیری شود.

در ادامه، ما در مورد اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور صحبت خواهیم کرد و یک چک لیست تعمیر و نگهداری آسانسور ارائه خواهیم داد تا به شما کمک کند آسانسور خود را در بهترین حالت نگه دارید.

خدمات ما

برنامه کلی خدمات مشتریان

در سامانه مدیریت زیمنس بهترین و مناسب ترین آسانسور برای کاربری شما پیشنهاد می شود تا بهره وری ، عملکرد و ویژگی های مناسب با محیط مورد نظر شما در آن پیش بینی شده باشد .

نصب

نصب آسانسور توسط تیم‌های مهندسی و فنی زیمنس انجام می‌شود که تخصص لازم را در زمینه نصب و راه‌اندازی آسانسورها دارند.

تحویل

مجموعه زیمنس، کارکنانی را برای آزمایش و ارزیابی کیفی آسانسورها به محل پروژه اعزام می‌کند تا پیش از راه‌اندازی آن را بررسی کنند.

پس از تحویل

دپارتمان خدمات پس از فروش زیمنس، اطلاعات و جزئیات فروش و نصب آسانسورهای خود را در شبکه اصلی کمپانی ثبت می‌کند و بر اساس آن تمام نظارت ها را انجام می دهد .

خدمات و تعمیرات سریع

با یک تماس با مراکز خدمات زیمنس، متخصصان حرفه‌ای در خدمت شما قرار خواهند گرفت و سعی خواهند کرد تا در بازه زمانی 30 دقیقه تا یک ساعت پاسخگوی شما هستند .

خدمات پس از فروش

گروه زیمنس همواره توجه و اهمیت ویژه ای برای تحقیق و توسعه قناوری تعمیرات قائل بوده است .محصولاتی را انتخاب می کنیم که اگر در نوع خود بی نظیر نیستند، قطعا کم نظیرند .

چرا سرویس و نگهداری آسانسور مهم است؟

از جمله مهمترین دلایلی که برای سرویس و نگه داری منظم از اسانسورها اشاره کرد، ارتقای ایمنی و عملکرد این دستگاه‌ها در طولانی مدت است. با توجه به اینکه اسانسورها به صورت پیوسته در حرکت هستند و مسافرین زیادی را درساختمان‌ها و ادارات جابه جا می‌کنند، نگه داری دوره‌ای و با کیفیت آن‌ها تضمین می‌کند که دستگاه برای استفاده بعدی آماده باشد و نقصی در عملکرد آن ایجاد نشود.

برای مثال، چک کردن صحت و سلامت قطعات الکترونیکی و مکانیکی دستگاه همچنین تنظیم سرعت حرکت اسانسور و زمان باز و بسته شدن درب‌ها، می‌تواند از وقوع حوادث پیشگیری نماید.

همچنین، با انجام سرویس و نگه داری منظم، می‌توان از نگه داشتن  اسانسورها در شرایط بهینه و جلوگیری از نقصان زودرس قطعات و لوازم جانبی، خاطرجمع بود. با توجه به هزینه بالای تعمیر و تعویض اسانسور، استفاده از سرویس و نگهداری منظم می‌تواند به صرفه‌ترین راه برای ایجاد عمر طولانی برای دستگاه باشد.