انتظار شما را از سرعت بالا می بریم؛

آسانسور اداری

مدیریت تردد در ساختمان‏‏‏‏‌های اداری مساله بسیار مهمی است. تردد در ساعات پر رفت‌وآمد اول صبح و پایان ساعت اداری و مدیریت توقف آسانسور در طبقات و جابجایی سریع افراد یکی از مهمترین مسائل یک ساختمان اداری است. همچنین مدیریت تردد در ساعات سرو غذای پرسنل سازمان‌ها و یا حمل بارهای نامتعارف در ساختمان اداری و عدم تداخل این حمل ‌و نقل‌ها با تردد پرسنل و یا ارباب رجوع‌‍ یکی از موضوعات با اهمیت ساختمان‏‌های اداری است.

مدیریت عملکرد بهینه از همه جهات

آسانسورهای زیمنس علاوه‌بر مدیریت تردد که درساعات پر ترافیک مجتمع‌های اداری بسیار با اهمیت است، به مدیریت طراحی کابین آسانسور شما بدون پرت فضا و بیشترین ظرفیت در ابعاد فضای آسانسور ساختمان شما می‌اندیشد. همچنین با کنترل مصرف انرژی در سفرهایی که بدون مسافر و یا با تعداد مسافر کمتر از ظرفیت آسانسور شما انجام می‌شود، هزینه‌های شما را کاهش می‌دهد.

مدیریت تردد سطح بالا

اگر تردد افراد خاص و یا میهمانان رده‌بالا در ساختمان اداری شما زیاد است، ما می‌توانیم امکاناتی را فراهم کنیم تا مدیران رده‌بالای شما و میهمانان آن‏ها با بهترین سرویس و بدون هیچ نگرانی به طبقه مدیریت و یا اتاق جلسات هدایت شوند.

طراحی اختصاصی و تهویه مطبوع

  • با توجه به تردد زیاد در آسانسورهای عمومی با کاربری تجاری و یا اداری، سیستم تهویه کابین آسانسورهای زیمنس هوای مطبوع داخل آسانسور را برای شما تنظیم می‌کند.
  • کابین آسانسورهای زیمنس ضد لک هستند و این موضوع نگهداری و نظافت کابین را برای بهره‌برداران ساختمان‌های پرتردد بسیار راحت‌تر می‌کند.
  • اگر ساختمان اداری شما در منطقه‌ای گرم قراردارد ما برای کابین آسانسور شما یک سیستم تهویه مطبوع و سرمایش بسیار با کیفیت نصب می‌کنیم که همیشه هوای تازه و دمای مناسبی را داشته باشید و از سفر با آسانسورهای زیمنس نهایت لذت را ببرید.
  • همچنین برای شما به شرایط اورژانسی و امکاناتی که آسانسور شما می‌تواند داشته باشد فکر کرده‌ایم.