انتظار شما را از فناوری بالا می بریم؛

آسانسور بیمارستانی

فناوری نوین زیمنس عامل حفاظت و ایمنی شماست و با کارکردهای ویژه خود از شما مراقبت می‌کند. آسانسورهای بیمارستانی زیمنس یک سیستم کنترلی هوشمند وسیع دارد که باعث می‌شود مسافران این لاین از آسانسورها در آسایش و امنیت بالایی جابه‌جا شوند.

سطح بالای بهداشت کابین آسانسورهای زیمنس

  • با توجه به حساسیت بالای رعایت موارد بهداشتی و ویروسی در بیمارستانها، کابین آسانسورهای لاین بیمارستانی زیمنس کاملا آنتی باکتریال است. از آنجا که زیمنس در لاین تجهیزات پزشکی برترین برند دنیا است، همواره نگاه متفاوتی به سلامت انسانها، بخصوص افرادی که درگیر بیماری هستند دارد.

این تفکر و توجه ویژه به بیماران که سیستم ایمنی آسیب‌پذیرتری دارند، باعث شده است که توجه ویژه‌ای به حفظ سلامت و بهداشت در آسانسورهای لاین بیمارستانی زیمنس صورت گیرد.

  • سیستم تهویه مطبوع کابین آسانسورهای زیمنس هوشمند است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. اما ما امکانات سیستم خنک‌کننده و تسویه هوای مستقل نیز برای این آسانسورها پیش‌بینی کرده‌ایم.

کابین آسانسوری استریل شده، یک محیط اکسیژنی طبیعی

مشابه تمامی ویتامین‌های موجود در غذا، یونهای اکسیژن منفی در هوا دارای اثرات مهمی بر عمر افراد هستند. افزایش یون‌های اکسیژن منفی می‌تواند کیفیت هوا را در کابین آسانسور بالا ببرد و برای بیماران شرایط مساعدی را فراهم می‌کند.

اهمیت هر دقیقه در نجات زندگی انسانها

در صحنه رقابت برای نجات جان افراد که هر روز در بیمارستان ها رخ می‌دهد، عملکرد ویژه «کانال اورژانس» برای سری SE طراحی شده است که بسیار کارآمد است.

استریل‌سازی کابین‌ها از عفونت با سیستم پرتو ماروای بنفش

زیمنس با توجه به این نکته که افراد مختلفی از آسانسورهای بیمارستان استفاده می‌کند، سیستم استریل‌سازی کابین آسانسور را سیستم ماورای بنفش در لاین بیمارستانی خود، طراحی و تعبیه کرد.
این سیستم یک ابزار ضدویروس است که عملکرد آن به صورت خودکار انجام می‌شود. این سیستم در زمانی که آسانسور خالی از مسافر است اقدام به کشتن ویروس‌ها می‌کند. این پرتوهای ماورای بنفش کارکردهای متفاوتی هم چون ویروس‌کشی، استریل‌سازی، حل کردن آلودگی‌ها، حذف دودها و غیره را دارند. لازم به توضیح است که عملکرد این سیستم کاملا با الزامات موسسات پزشکی و استانداردهای بالای بین‌المللی همخوانی دارد.

فناوری لایه مسطح دقیق برای بیماران راحتی را به ارمغان می‌آورد

فناوری پیشرفته هوشمند لایه مسطح که در این آسانسورها به کار گرفته شده، با دقت بسیار بالا با اختلاف سطح تنها 0.5 میلی متر این امکان را برای سالمندان، افراد معلول و یا بیماران با ویلچر فراهم می‌کند که با راحتی تمام به آسانسور وارد شده و از آن خارج شوند.

طرح کانال اورژانس

زیمنس می‌داند که در بیمارستانها گاهاً شرایط بیماران به‌گونه‌ای است که ممکن است در هنگام جابجایی دچار شرایط اورژانسی شوند و یا با شرایط اورژانسی خاص به بیمارستان مراجعه کنند. در زمانی که نجات به صورت اورژانسی ضرورت پیدا می‌کند، با فشار دادن «کمک‌های اولیه» آسانسور بلافاصله در حالت کارکرد «کانال اورژانس» قرار می‌گیرید و هیچ تقاضای دیگری را قبول نمی‌کند.
در این حالت یک کانال مستقیم خاص تشکیل می‌شود که به صورت نسبی یک سیستم بهره برداری مستقل به حساب می‌آید. هنگامی که بیمار وارد آسانسور می‌شود، آسانسور مستقیما به طبقه هدف می‌رود که تا حدامکان با سرعت و سهولت به نجات جان بیمار پرداخته شود.