انتظار شما را از کیفیت بالا می بریم؛

آسانسور مجتمع تجاری

تردد راحت و با کیفیت از طریق آسانسورهای هوشمند ما، بخصوص در ساعت‌هایی که ترافیک مراجعه‌کنندگان زیاد است، باعث سرعت‌بخشیدن در جابجایی و ایجاد یک حس خوب و رضایتمندی در ذهن مراجعین می‌شود و این سرعت بخشیدن در جابجایی می‌تواند منجر به خرید بیشتر از مجتمع تجاری شود. همچنین این حس رضایت در تکرار مراجعه افراد به مجتمع تجاری موثر ست.

مدیریت تردد و صرفه‌جویی در انرژی

در مدیریت جابجایی مسافر و کنترل تردد نکاتی وجود دارد که شاید شما هیچگاه متوجه آن نشوید. پرداختن به این نکات پر اهمیت و مدیریت ترافیک در مجتمع تجاری، یکی از ویژگی‌های سیستم‌های زیمنس است.

سیستم کنترل هوشمند، با قابلیت انتخاب طبقه سریع و مدیریت ترافیک، به همراه سیستم‌های ایمنی پیشرفته، از جمله سیستم‌های ضد سقوط و ضد حریق، امکان حمل و نقل امن و راحت را برای کارکنان و مشتریان، فراهم می‌کند.

طراحی کابین متناسب با معماری

طراحی آسانسور برای مجتمع تجاری باید با ظاهری زیبا و سازگار با محیط ساختمان، همچنین با ظرفیت بالا و سرعت مناسب صورت گیرد.

راه‌حل‌های ما برای ایجاد ارزش‌افزوده در مجتمع تجاری شما

ما با آنالیز پلان مجتمع تجاری شما و هماهنگی میان عملکرد آسانسورهای مجتمع تجاری، با طراحی بهترین سیستم ترافیک و جابجایی افراد، تلاش می‌کنیم تا بیشترین ارزش افزوده را برای واحدهای تجاری شما ایجاد کنیم.