انتظرا شما را از تنوع بالا می بریم؛

آسانسور حمل خودرو

آسانسور خودروبر، با طراحی User Friendly در زمان حمل و نقل خودروها، تجربه‌ای راحت و صمیمی را برای کاربران به ارمغان می‌آورند. برند معتبر زیمنس با توجه به نیازهای کاربران، سیستم‌هایی را اختصاصی طراحی کرده است تا حرکت خودرو در داخل آسانسور را آسان و امن نماید

سرویس خودکار فوق هوشمند آسانسور خودروبر

زیمنس شرایط ویژه‌ای برای ایمنی خودرو در این سری از آسانسورها در نظرگرفته است. بر این اساس این سری از آسانسورها مجهز به سیستم هوشمند و خودکار optoelectronic هستند که برای تشخیص موقعیت خودرو به کار می‌رود. به این شکل که وقتی خودروی شما به کابین آسانسور نزدیک می‌شود به طور اتوماتیک درب آسانسور باز شده و پس از جانمایی درست خودرو در کابین، درب‌ها به‌طور اتوماتیک بسته می‌شود.

طراحی اختصاصی تنظیم زمان

سیستم تاخیری کنترل بسته شدن درب‌های آسانسور که بصورت اختصاصی برای سری آسانسورهای خودروبر زیمنس طراحی شده است به شما این امکان را می‌دهد با خیال راحت به همراه خودروی خود وارد آسانسور شوید.

زیمنس بالاترین تکنولوژی روز دنیا را به خدمت گرفته است

حرکت روان و با کیفیت بالا از ویژگی‌های برجسته برند زیمنس است. حساسیت برند زیمنس در مدیریت حرکت تا جایی که پتنت‌های اختصاصی خود را در دنیا دارد. طبیعتا این ویژگی در این سری از آسانسورها نیز به چشم می‌خورد.